RTU studentu ID karte

Vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments kalpo RTU studentu apliecība. Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes).

Studenti, kuri jau pagājušajā studiju gadā izmantoja iespēju un izgatavoja RTU studentu apliecības šogad bez maksas varēs pagarināt to derīguma termiņu Studentu servisa centrā, Rīga, Āzenes ielā 6, Studentu dienesta viesnīcas 1. stāvā.

Kāpēc vajag RTU studenta apliecību?

• No 2015./2016. studiju gada rudens semestra kā vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments kalpo RTU studentu apliecība.
  • Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes).
  • Iespēja izmantot RTU bibliotēkas pakalpojumus.
Tirdzniecības vietas, kurās iespējams saņemt atlaides ar RTU studenta apliecību

Apliecības pazaudēšanas gadījumā, jaunas kartes izgatavošanas cena – 4 Euro.

Studentu servisa centra darbalaiks

+371 67089364,
ssc@rtu.lv

ISIC - starptautiskā studentu identifikācijas un atlaižu karte

ISIC tev noder ikdienā – tā ļauj iegūt
10 - 50% atlaides studentu kafejnīcās, jauniešu apģērbu veikalos, grāmatnīcās, kopētavās un citur.

Ar ISIC vari ceļot kur vien vēlies – to atpazīst vairāk kā 130 pasaules valstīs, tāpēc varēsi saņemt studentu atlaides transportam, kā arī muzejiem.

ISIC piedāvā izklaides iespējas – ISIC karšu lietotāji iegādājas biļetes uz vasaras festivāliem, teātriem un populāriem koncertiem ar labām atlaidēm visu cauru gadu.

ISIC kartes cena ir 7,10 EUR.

ISIC pieteikt var ar dažiem klikšķiem, izmantojot ORTUS sistēmu. To saņemt var ISIC ofisā, Vecrīgā vai pa pastu.

Ņem vērā, ka ISIC neaizvieto RTU studenta apliecību, jo nesniedz pieeju pakalpojumiem, kas pieejami īpaši RTU studentiem.

Pieteikties ISIC
  • Bez piesaistes Swedbank kontam

Ienāc savā ORTUS profilā, un spied uz ziņas par pieteikšanos ISIC kartei lapas augšpusē.

Izvēlies iespēju Pieteikties, piekrīti ORTUS informācijas nodošana ISIC kartes izveidošanai, aizpildi atlikušos tukšos laukus un izvēlies kartessaņemšanas veidu – klātienē vai pa pastu.

Plašāka informācija par ISIC kartēm

Latviešu