RTU studentiem pieejams atvērtais tiešsaistes palīgkurss matemātikā

Ar mērķi nodrošināt interaktīvu, aktuālu, pieejamu papildu izglītības materiālu studentiem un skolēniem, apvienojoties vairākām Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) struktūrvienībām, t.sk. Neklātienes un vakara studiju departamentam, ir radīta atvērtā tiešsaistes platforma mooc.rtu.lv.

Šobrīd platformā ir pieejams palīgkurss elementārajā matemātikā, kas studentiem sniedz iespēju uzlabot savas zināšanas, apgūstot matemātiku jaunā, vienkāršā un interaktīvā veidā.

Palīgkursā ir sešas dažādas elementārās matemātikas mācību programmas tēmas, katra no tām ir iedalīta trijās daļās – teorija, video materiāli un pārbaudes testi. Lai veiksmīgi nokārtotu kursu, lietotājam ir sekmīgi jānokārto visi pieejamie testi (zemākais pieļaujamais vērtējums – četras balles).

Uz katru no testa jautājumiem ir iespēja atbildēt tikai vienu reizi, tādēļ studentiem jābūt vērīgiem un uzmanīgiem.

Ienāc ar savu ORTUS paroli mooc.rtu.lv jau šodien un apgūsti elementāro matemātiku! Pavisam drīz platformā būs pieejams arī augstākās matemātikas un fizikas palīgkurss.

Latviešu